آخرین وضعیت طرح های عمرانی دانشگاه تربیت مدرس

آخرین وضعیت طرح های عمرانی دانشگاه تربیت مدرس به گزارش زارا رئیس دانشگاه تربیت مدرس اظهار داشت: این دانشگاه از نظر طرح های عمرانی بسیار فعال بوده و تا اواخر سال قبل توانسته است ۳ مركز مهم خوابگاهی، مركز آموزش زبان فارسی و خوابگاه دانشجویان غیر ایرانی را ظرف مدت ۶ ماه آماده و به مرحله تحویل برساند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دکتر محمدتقی احمدی ضمن اعلام این مطلب، درباره فعالیتهای عمرانی دانشگاه اظهار داشت: در سال ۹۹ فعالیت هایمان شتاب بیشتری گرفت و برای اتمام دو پروژه بزرگ فاز دو علوم انسانی و دانشکده علوم زیستی با پشتیبانی سازمان برنامه به خوبی پیش رفتیم.
دکتر احمدی اضافه کرد: یک سرای سبز برای پشتیبانی از خوابگاه های دانشجویی که قبلا استیجاری بود را از فرم استیجاری به تملیکی تبدیل کردیم؛ همینطور پروژه سبزی داریم که سال قبل شروع شده و سال جاری به مرحله اجرایی سازی وارد شده است.
وی ادامه داد: پارک علم و فناوری دانشگاه حدود یازده هزار مترمربع بنای نیمه کاره ای را که سال ها در دانشکده کشاورزی به علت نبود منابع بلاتکلیف مانده بود، با هزینه های قابل اعمال برای پارک تقبل کرد تا بتوانیم یک مرکز رشد تا پیش از دهه فجر سال جاری در دانشکده کشاورزی به مرحله افتتاح برسانیم که چنین موردی نیازمند شتاب زیادی است و همه ابزارها از نظر مادی و معنوی فراهم شده تا چنین پروژه بزرگی به ثمر برسد.
رئیس دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به دیگر پروژه های در دست اقدام اظهار داشت: پروژه دیگری به نام استارتاپ فکتوری داریم که درون دانشگاه است و مرکز شتاب دهنده و نوآوری است و پارک علم و فناوری دانشگاه متولی آن است و با پشتیبانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری امیدواریم تا مهرماه به مرحله بهره برداری برسد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، دکتر احمدی در انتها اظهار داشت: این حجم از پروژه ها بی سابقه بوده و در این موارد توانستیم از فرصتی که فراهم شده نهایت استفاده را داشته باشیم تا این کارها به سامان برسد و امیدواریم تا آخر سال سیمای مناسبی برای زیرساخت های دانشگاه و پارک علم و فناوری فراهم گردد.
منبع:

1399/05/19
22:59:48
5.0 / 5
1806
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , فناوری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است