امروز آخرین مهلت ثبت نام میهمانی دانشجویان برای گذراندن دروس عملی

امروز آخرین مهلت ثبت نام میهمانی دانشجویان برای گذراندن دروس عملی مهلت ثبت نام میهمانی دانشجویان برای گذراندن دروس عملی و آزمایشگاهی كه از روز6 مردادماه در سامانه سجاد شروع شده است، امروز شنبه 18 مردادماه اختتام می پذیرد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام قبلی سازمان امور دانشجویان و باتوجه به شیوع ویروس کرونا و در امتداد کاهش تردد دانشجویان، این امکان فراهم گشته است که دانشجویان کاردانی و کارشناسی با ثبت نام در سامانه سجاد دروس عملی و آزمایشگاهی خودرا در دانشگاه محل سکونت خود بگذرانند.
بر این اساس دانشگاههای دولتی، فنی حرفه ای وغیردولتی – غیر انتفاعی کلیه دانشجویان کاردانی و کارشناسی می توانند در نیم سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به صورت میهمان دروس عملی و آزمایشگاهی را در نزدیکترین دانشگاه محل تحصیل خود بگذرانند.
همین طور لزوم دارد تمام دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی که دانشگاهها و موسسات آموزش عالی آنها خارج از محل سکونت آنان است می توانند برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ فقط برای دروس عملی و آزمایشگاهی تا آخر وقت امروز شنبه ۱۸ مرداد ماه با مراجعه به سامانه جامع سازمان امور دانشجویان به آدرس اینترنتی سامانه سجاد https: //portal.saorg.ir و با مطالعه دقیق اطلاعیه و راهنمای ثبت نام در سامانه میهمانی دروس عملی دانشجویان داخل نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.
بر طبق این گزارش، دانشگاه ها تنها درخواست هایی را بررسی خواهدنمود که بوسیله سامانه سجاد ثبت شده باشد؛ بدین سبب تمام متقاضیان مذکور که مایل هستند در ترم آتی درخواست میهمانی جهت دروس عملی و آزمایشگاهی آنان بررسی شود، بوسیله این سامانه اقدام نمایند.
همین طور در زمان ثبت درخواست، متقاضیان باید لیست دروس عملی ترم آینده را با رعایت پیش نیاز و هم نیاز و مقررات آموزشی اعلام نمایند و همین طور دانشگاه های را انتخاب نمایند که در محل سکونت خانواده متقاضیان یا نزدیکترین دانشگاه به محل سکونت باشد.
بعد از اتمام ثبت نام دانشجویان متقاضی، دانشگاه مبدا از ۱۹ تا ۲۷ مرداد ماه نسبت به بررسی درخواست ها اقدام نموده و از ۲۸ مرداد ماه لغایت ۶ شهریور ماه دانشگاه های مقصد درخواست های موافقت شده توسط دانشگاه مبدا را بررسی می کنند.
دانشجویان می توانند بعد از ثبت درخواست و دریافت کد پیگیری نتیجه درخواست خودرا بوسیله سامانه سجاد پیگیری کرده و از مراجعه حضوری به دانشگاه ها و سازمان باتوجه به شرایط موجود اجتناب کنند.
1399/05/19
20:20:57
5.0 / 5
1979
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است