مدیركل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور تشریح كرد

جزئیات نحوه ثبت درخواست غیرحضوری دانشنامه فارغ التحصیلان

جزئیات نحوه ثبت درخواست غیرحضوری دانشنامه فارغ التحصیلان به گزارش زارا مدیركل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور جزئیات نحوه ثبت درخواست غیرحضوری دانشنامه دانش آموختگان این دانشگاه را شرح داد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، رامین صادقیان اظهار داشت: با عنایت به شیوع کرونا و لزوم توجه به سلامت دانشجویان و کارکنان دانشگاه، دانشجویان تا اطلاع ثانوی از رجوع حضوری به سازمان مرکزی دانشگاه جهت دریافت دانشنامه اجتناب کنند.
وی ادامه داد: دانش آموختگان برای درخواست دانشنامه باید بعد از رفتن به وب سایت سیستم گلستان(http: //reg.pnu.ac.ir ) از راه سربرگ پیشخوان خدمت و درخواست دانشنامه فوری، استان محل دریافت دانشنامه را تعیین کند.
وی با عنوان اینکه فقط دانشجویانی که بیشتر از یک سال از فارغ التحصیلی آنها گذشته است و نیاز فوری به دانشنامه دارند، می توانند از این طریق درخواست نمایند، تصریح کرد: دانشنامه های فوری صادر شده در نخستین زمان ممکن از راه پست به ستاد دانشگاه پیام نور استانی که دانشجو در پیشخوان گلستان تعیین کرده است، ارسال خواهد شد.
وی ادامه داد: دانش آموختگان می توانند پس از حداقل ۱۰ روز کاری از دریافت پیام آماده بودن دانشنامه در همان پیشخوان گلستان، همراه با کارت ملی و گواهینامه موقت به امور دانش آموختگان ستاد استانی که دانشنامه شان ارسال شده است، مراجعه کرده و دانشنامه خویش را به همراه ریز نمرات تایید شده(در صورت درخواست ریز نمرات) تحویل گیرند.
وی خاطرنشان کرد: دانشنامه عادی سایر دانش آموختگان به استان و مرکز تحصیل دانشجو ارسال خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دانش آموختگان متقاضی دانشنامه فوری می توانند در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهامی، مبحث را از واحد صدور اداره دانش آموختگان با شماره ۲۳۳۲۲۵۷۲ و ۲۳۳۲۲۵۷۰ پیگیری کنند.1399/04/26
13:20:23
5.0 / 5
1844
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دانشگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است