شرایط و اولویت های بازگشایی خوابگاه های دانشگاه تربیت مدرس اعلام گردید

شرایط و اولویت های بازگشایی خوابگاه های دانشگاه تربیت مدرس اعلام گردید به گزارش زارا معاون دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس با تشریح نحوه بازگشایی خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه اظهار داشت: دانشجویان دوره دكتری كه كار عملی دارند در اولویت اسكان قرار می گیرند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دکتر مسعود رضائی ضمن بیان این مطلب با اشاره به تصمیم "ستاد کرونا"ی دانشگاه تربیت مدرس، در مورد بازگشایی سراهای دانشجویی اظهار داشت: با عنایت به این که در شرایط حال حاضر، سراهای دانشجویی آمادگی پذیرش تمامی دانشجویان را ندارند و پیرو تصمیم هیات رییسه دانشگاه، بازگشت دانشجویان به صورت حداقلی و مطابق با پروتکل های بهداشتی وزارت علوم در دستور کار قرار می گیرد.
وی با اشاره به اینکه در گام نخست، شرایط اسکان تعداد کمی از دانشجویان مقطع دکتری در این سراها فراهم گشته است، اضافه کرد: اولویت اسکان با آن دسته از دانشجویان مقطع دکتری است که در نیم سال تحصیلی جاری واحد عملی داشته و این واحدها را از ۱۷ خرداد تا حداکثر ۵ تیرماه ۹۹ به پایان خواهند رساند.
رضایی تصریح کرد: به منظور همراهی با آن دسته از دانشجویان مقطع دکتری که در مراحل تکمیل نهایی رساله خود می باشند و حداکثر احتیاج به حضور یک ماهه در دانشگاه دارند، ظرفیت محدودی از سراهای دانشجویی به آنان اختصاص می یابد.
معاون دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس فرایند بازگشت دانشجویان را منوط به تکمیل کاربرگ خودارزیابی سلامت و مطابق الگوریتم اعلام شده از جانب مرکز بهداشت و درمان دانشگاه دانست و اظهار داشت: لازم است تمامی این دانشجویان بعد از آخر فعالیتهای آزمایشگاهی یا دوره های عملی خود، بلافاصله خوابگاه را تخلیه کرده و به محل سکونت خود باز گردند.
وی ضمن اعلام همراهی با دانشجویان، بر مراقبت های بهداشتی و فردی آنها تصریح کرد و اظهار داشت: در عین حال نظارت بر سلامت دانشجویان در دوره آموزش واحدهای عملی و فعالیتهای پژوهشی را بر عهده کمیته ایمنی دانشکده ها دانست.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، رضائی در انتها خاطرنشان کرد: بعد از آخر برنامه کلاس های عملی و پژوهشی دانشجویان دکتری، این معاونت باردیگر شرایط را مورد ارزیابی قرار داده و وضعیت اسکان دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در سراهای دانشجویی را جهت شرکت در کلاس های عملی و انجام فعالیتهای پژوهشی اعلام خواهدکرد.
منبع:

1399/03/11
22:56:02
5.0 / 5
2189
تگهای خبر: آموزش , ارز , بهداشت , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است