رییس دانشگاه تهران:

بازگشایی خوابگاه ها از 17 خرداد منتفی است

بازگشایی خوابگاه ها از 17 خرداد منتفی است به گزارش زارا رئیس دانشگاه تهران با تاكید بر اینكه بعید است بتوانیم از 17 خرداد خوابگاه های دانشجویی را جهت اسكان دانشجویان باز نماییم، اظهار داشت: در صورت بازگشایی دانشگاه پذیرش دانشجویان بسیار محدود خواهد بود.


دکتر محمود نیلی احمد آبادی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: باتوجه به شرایط فعلی و لزوم فاصله گذاری اجتماعی بعید است بتوانیم از ۱۷ خرداد ماه خوابگاه ها را برای پذیرش دانشجویان باز نماییم اگر هم بنا بر بازگشایی خوابگاه ها باشد پذیرش دانشجویان را به شکل بسیار محدودی انجام خواهیم داد.
وی در ادامه با اعلان اینکه شیوه آموزش در دانشگاه تهران همچنان "مجازی" است، اشاره کرد: هم اکنون دانشجویان دور دکتری به شکل محدودی در دانشگاه و محیط های خوابگاهی پذیرش شده اند و خوابگاه های ما امکان پذیرش همه دانشجویان در این شرایط را ندارد.
رییس دانشگاه تهران اشاره کرد: به سبب ایجاد تراکم جمعیتی در محیط های خوابگاهی و شدت شیوع ویروس کرونا به دنبال این تراکم حضور، دانشجویان را از ۱۷ خرداد در این مراکز اقامتی پذیرش نخواهیم کرد. بدین سبب بحث بازگشایی خوابگاه های دانشجویی از نظر ما فعلا منتفی است.
نیلی درباب وضعیت اسکان دانشجویان در زمان امتحانات اختتام ترم نیز اظهار داشت: امتحانات اختتام ترم جاری برای دانشجویان به شکل حضوری برگزار می شود اما درباب اسکان آنها تصمیمی نگرفته ایم و به زودی در این خصوص راهکاری را پیدا خواهیم کرد.1399/03/05
13:32:47
5.0 / 5
2258
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است