تلفن ثابت ابری، جایگزینی حرفه ای و ارزان برای دفاتر كار مجازی

تلفن ثابت ابری، جایگزینی حرفه ای و ارزان برای دفاتر كار مجازی زارا: برقراری و حفظ ارتباط با مشتریان و همین طور ارتباطات درون سازمانی، از مهم ترین عناصر موثر بر موفقیت و شكست یك كسب وكار است.


به گزارش زارا به نقل از مهر، به سبب اهمیتی كه پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان برای سازمان ها دارد، تكنولوژی روزبه روز به سمت راهكارهای جدیدتری برای سهولت در برقراری ارتباط پیش می رود، یكی از این راهكارها دفاتر كار مجازی است.
دفتر كار مجازی سرویسی است كه به كسب وكارها و افراد این امكان را می دهد تا با پرداخت اشتراك ماهیانه یا خرید بسته از امكاناتی مانند شماره تلفن سازمانی، منشی تلفنی و … برخوردار شوند. این امكانات موجب می شوند تا كسب وكار بدون نیاز به اجاره یك محل فیزیكی، شماره ثابت داشته باشد و اعتبار بیشتری كسب كند. همین طور این سرویس به كسب وكارهای كوچك و استارتاپ ها این امكان را می دهد تا به صورت دوركار با افراد همكاری كنند و در صورت نیاز به راحتی جابجا شوند.
همانطور كه گفتیم، دفتر كار مجازی به هر كسب وكاری یك سرشماره سازمانی می دهد تا بتوانند با مشتریان خود در ارتباط بوده و همین طور اطلاعات شخصی آنها محفوظ بماند. اما این سرویس محدودیت هایی نیز دارد. برای مثال هزینه های تماس با سرویس تلفن دفاتر كار مجازی اغلب چند برابر خدمات تلفن ثابت است و افراد مالكیت سرشماره خودرا نیز نخواهند داشت و در نتیجه با بزرگ تر شدن سازمان سرشماره خودرا از دست خواهند داد. به علاوه هزینه دایورت روی خط موبایل و هزینه های دیگری كه بابت تلفن گویا، همزمانی و دیگر امكانات دریافت می شود می تواند هزینه كسب وكارهای كوچك را به تدریج افزایش دهد.
به دلیل همین محدودیت ها، در كشورهای پیشرفته راهكاری جدید به نام تلفن ثابت ابری مورد استقبال قرار گرفته است. تلفن های ابری به سبب عدم نیاز به سرور و تجهیزات كلیه امكانات دفتر كار مجازی را با هزینه ای پایین تر در اختیار سازمان ها قرار می دهند. این سرویس ها به راحتی بر روی اپلیكیشن موبایل و پنل وب قابل استفاده می باشد و در نتیجه نیازی به دایورت تماس ها نیست. در ضمن كلیه امكانات نظیر ضبط تماس ها، تلفن گویا، صف تماس، گزارش گیری و … نیز به رایگان در اختیار كسب وكارها و مشتركین قرار می گیرد.
در همین راستا شركت رسپینا برای نخستین بار در ایران راهكار نكسفون پرو را كه یك تلفن مبتنی بر ابر است، ارائه نموده است. به سبب ابری بودن این سرویس، به هیچ سرور و تجهیزات فیزیكی در سمت مشترك نیازی نیست و بوسیله پنل وب یا اپلیكیشن نكسفون، به راحتی می توان تماس ها را مدیریت نمود و به آنها پاسخ داد. برخلاف سرویس دفتر كار مجازی، مالكیت خط ثابت سازمانی نكسفون دائمی است و همیشه به نام آن برند شناخته خواهد شد.
استفاده از سرویس تلفن ابری نكسفون، علاوه بر اعتباربخشی به كسب وكارها، به افرادی كه به صورت فریلنس یا دوركار فعالیت می نمایند نیز این امكان را می دهد كه تلفن ثابت مختص خودرا داشته باشند و اعتبار بالاتری به كسب وكار خود دهند. همین طور به سبب ابری بودن این سرویس و عدم نیاز به خرید تجهیزات و استخدام نیروی متخصص جهت راه اندازی و نگهداری آن و تعرفه های مكالمه بسیار پایین آن (مكالمه رایگان بین خطوط نكسفون)، هزینه های ارتباطی كسب وكار تا ۷۰% كاهش پیدا می كند.

از مهم ترین خاصیت های نكسفون، قابلیت سیستم پاسخگویی خودكار (IVR) است. با بهره گیری از تلفن گویا می توان لیست اتوماتیك برای پاسخگویی خودكار به مشتریان ایجاد كرد و با هدایت درست آنها به بخش مربوطه، علاوه بر تسهیل در پاسخگویی، رضایت آنها را نیز نسبت به خدمات خود جلب كرد. همین طور امكان ارسال و دریافت فكس آنلاین، تعریف صف و گروه تماس، ایجاد محدودیت روی تماس افراد و … همچون امكانات سرویس نكسفون است كه همگی در یك پنل تحت وب دردسترس است.
به علاوه سرویس ابری نكسفون پرو بسیار مقیاس پذیر بوده و در هر زمان می توان باتوجه به تعداد كارمندان، تعداد داخلی ها را كاهش یا افزایش داد. تعداد تماسهای همزمان در این سرویس نامحدود بوده و با یك سرشماره می توان تماسهای مختلفی را یك زمان دریافت كرد و در صف قرار داد.
همانطور كه گفتیم خیلی از كسب وكارهای امروزی، از نیروی دوركار (فریلنسر) برای پیشبرد اهداف سازمان خود استفاده می نمایند. با بهره گیری از این سرویس ابری نكسفون، افراد می توانند با بهره گیری از تلفن همراه خود، با سرشماره سازمانی تماسهای خودرا برقرار كنند. سیستم نكسفون به شكلی است كه تماسهای كاری كاملاً از تماسهای شخصی جدا می شود و اطلاعات شخصی فرد از مشتریان محفوظ می ماند.
ویژگی های تلفن ثابت ابری نكسفون پرو بطور خلاصه عبارتند از:
· برقراری و دریافت تماس بوسیله اپلیكیشن و پنل وب
· سیستم تلفن گویا
· امكان فكس آنلاین
· امكان انتقال تماس
· تعریف صف و گروه تماس
· كنفرانس صوتی
· انتقال فایل و ذخیره سازی نامحدود
· چت سازمانی
· تهیه گزارش از تماسهای ورودی و خروجی
· قابلیت صندوق پستی صوتی
· تعریف هفته و روزهای كاری
· تعریف و تخصیص داخلی
· ضبط مكالمات و دانلود آنها
برای كسب اطلاعات بیشتر از سرویس نكسفون پرو و تعرفه آن، فرم مشاوره رایگان را تكمیل نمائید تا همكاران ما با شما تماس بگیرند.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/02/04
13:37:35
5.0 / 5
2472
تگهای خبر: ارز , ارزان , برند , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است