با تشكیل ۸۵۲ گروه فرهنگی در فضای مجازی انجام شد

یادگیری از راه دور دانشجومعلمان

یادگیری از راه دور دانشجومعلمان به گزارش زارا سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان از برنامه ریزی معاونت فرهنگی و اجتماعی از جانب كارشناسان فرهنگی سراسر كشور برای فعالیت بیشتر از ۸۵۲ كانال و گروه فرهنگی و اجتماعی برای بهره برداری دانشجو معلمان اطلاع داد و اظهار داشت: نظر به شرایط اجتماعی موجود و تمركز بر یادگیری از راه دور و فعالیتهای مجازی از اسفند ۱۳۹۸ تا كنون بیشتر از ۱۲۰ هزار دانشجومعلم در سرتاسر كشور از مطالب گروه های مذكور در فضای مجازی بهره برداری می كنند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر علی محمدی درباره موضوعات گروه ها و كانال های بوجود آمده اظهار داشت: این گروه ها و كانال ها كه توسط خود دانشجومعلمان تشكیل و زیر نظر كارشناسان فرهنگی اداره می گردند و در موضوعات مختلفی همچون قرآن و عترت، گردشگری، نویسندگی و اجرا، هلال احمر و.... مشغول تولید محتوا و فعالیت هستند.
عضو هیات رییسه دانشگاه فرهنگیان تصریح كرد: در حدود ۱۵ گروه فرهنگی مجازی، زیر نظر حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی به صورت ملی و متناسب با عناوین ادارات این معاونت تولید محتوا برای استان ها را انجام می دهند.
وی ادامه داد: راه اندازی رادیو اجتماعی و برگزاری دوره توانمندسازی دانشجو معلمان از راه سامانه هدف از دیگر اقدامات معاونت فرهنگی اجتماعی در جهت خدمت رسانی به دانشجومعلمان از راه فضای مجازی است.
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، محمدی در انتها خاطرنشان كرد: پرداختن به تحقق شعار جهش تولید و بیانیه گام دوم انقلاب از رویكردهای مهم این معاونت در سال ۱۳۹۹ است كه با استفاده از ظرفیت فضای مجازی بستر های اولیه آن فراهم گشته است.
گزارش فعالیتهای مجازی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان در پردیس ها و مراكز سراسر كشور در جدول زیر آمده است.
1399/01/31
15:47:56
5.0 / 5
2671
تگهای خبر: آموزش , تولید , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است