تحولات در درگاه پرداخت اینترنتی ایران كیش مورد استقبال قرار گرفت

تحولات در درگاه پرداخت اینترنتی ایران كیش مورد استقبال قرار گرفت به گزارش زارا معاون فناوری اطلاعات ایران كیش اظهار داشت: سال 98 بااینكه سال پرچالشی بود اما موفقیت های خوبی هم به دست آمد. ایران كیش در ارتقای كیفیت سرویس ها و محصولات خود به دستاوردهای خوبی رسید.به گزارش زارا به نقل از مهر، بهزاد علیپور معاون فناوری اطلاعات ایران كیش اظهار داشت: موفق شدیم درگاه اینترنتی IPG ایران كیش را با UI جدید و امكانات تازه ارائه نماییم، با تحولات صورت گرفته هم اكنون درگاه پرداخت اینترنتی ایران كیش جزو بهترین درگاه های IPG كشور شمرده می شود.
وی اضافه كرد: همین طور بطور خاص خدمات متنوع زیادی برای خیلی از سازمان های كشور ایجاد كردیم، درزمینه ارائه رمز پویا، پیشرو بودیم و در سامانه هریم همكاریهای خیلی خوبی با بانك مركزی و شاپرك صورت گرفت. نخستین PSP بودیم كه موفق شدیم به این خدمات متصل شویم و دراین حوزه ارائه خدمت نماییم كه حالا نتیجه اش در سامانه IPG و نرم افزار پات مشهود است و مردم می توانند از آن استفاده كنند.
وی افزود: در زمینه دستگاه پوز، موفقیت های خیلی خوبی داشتیم توانستیم برای برندهای اصلی شركت در دستگاه های پوز، نسخه های بومی ارائه نماییم، حالا ادعا می نماییم نرم افزاری كه ما به صورت بومی ارائه كردیم و قابل استفاده می باشد با كیفیت ترین و بهترین نسخه های موجود در بازار است، هم از لحاظ زمان پاسخگویی، هم امنیت تراكنشی، بهبودهای خوبی صورت گرفت. سامانه سوئیچ ایران كیش را نیز به شاپرك ۲ ارتقا دادیم.
علیپور اظهار داشت: به لحاظ فنی در همه موارد كاری كردیم كه همكاران ما در حوزه بازاریابی گرفتار مشكل فنی نباشند و بتوانند با تمام PSP ها رقابت كنند. فیچرهای خوبی داریم، ذخیره كارت ها برمبنای شماره تلفن های همراه، قابلیت های گرافیكی كه در IPG به وجود آمده است و یا حضور در هریم موجب می شود كه ما حالا نه فقط نسبت به رقبا چیزی كم نداشته بلكه بهترین باشیم. اخیراً اتفاقاتی افتاده كه موجب ارتقای تراكنش ها در این درگاه شده است اما جا دارد رتبه های خیلی بهتری در آمار تراكنش داشته باشیم.
وی خاطر نشان ساخت: قسمتی از كارهایی كه در سال ۹۸ انجام دادیم ثمره اش در سال ۹۹ مشخص می شود. در سال قبل قسمتی از كارها را در سطح رونمایی و یا دموی محصول انجام دادیم مانند پرداخت كیوآر كد كه با شراكت بانك تجارت صورت گرفت و تمامی امور فنی آن در ایران كیش انجام شد. پروژه های دیگری داریم كه بسیار خاص هستند. فیچرهایی كه الان داریم و همچنان فیچرهای خاصی كه اضافه می نماییم در صنعت پرداخت كشور بی نظیر است. مواردی هم هست كه واحد معاونت كسب و كار هر زمان خواست می تواند آنرا اعلام نماید ولی برنامه های خیلی زیادی داریم.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/01/25
23:22:48
5.0 / 5
2764
تگهای خبر: اینترنت , بازار , بانك , برند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است