اطلاعیه معاونت مسكن وزارت راه

خرید و فروش امتیازمسكن ملی ممنوع می باشد

خرید و فروش امتیازمسكن ملی ممنوع می باشد به گزارش زارا معاونت مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام نمود: واگذاری و انتقال امتیاز مسكن ملی به غیر، تحت هر یك از عناوین حقوقی، غیرمعتبر و ممنوع می باشد و بر مبنای مقررات پیگرد قانونی دارد.به گزارش زارا به نقل از مهر، معاونت مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه ای خاطرنشان كرد: ثبت نام اولیه طرح اقدام ملی مسكن ارزش معاملاتی ندارد و خرید و فروش آن غیر قانونی می باشد و ثبت نام در سامانه به معنای عضویت یا تخصیص واحد نیست و چه بسا بعد از بررسی شرایط قانونی فرد ثبت نام كننده غیر واجد شرایط تشخیص داده شود و بدین سان مدارك آن همچون كد رهگیری و … فاقد هر گونه ارزش است. بنابراین، خرید و فروش آن فقط سبب از بین رفتن سرمایه خریدار است.
این معاونت در اطلاعیه خود از ممنوعیت واگذاری امتیاز واحدهای طرح ملی مسكن اطلاع داد و اعلام نمود: امتیاز این قبیل افراد باطل می شود، همینطور واگذاری و انتقال امتیاز مسكن ملی به غیر تحت هر یك از عناوین حقوقی، غیر معتبر و ممنوع می باشد و بر مبنای مقررات پیگرد قانونی دارد.
در ادامه این اطلاعیه، آمده است: در صورت اقدام به واگذاری امتیاز به غیر، علاوه بر اقدام قانونی ضد افراد متخلف، امتیاز آنها باطل و افراد خریدار هم از هیچ حقوقی بهره مند نخواهند شد.
برگه پرینت ثبت نام اولیه طرح اقدام ملی مسكن ارزش معاملاتی ندارد و خرید و فروش آن غیر قانونی می باشد.

1399/01/24
14:45:45
5.0 / 5
2979
تگهای خبر: ارز , فروش , مد , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است