در دانشگاه تربیت مدرس انجام می شود

راه اندازی پویش درخواست كسر حقوق برای كمك به لطمه دیدگان اقتصادی كرونا

راه اندازی پویش درخواست كسر حقوق برای كمك به لطمه دیدگان اقتصادی كرونا زارا: بنیاد خیرین مدرس در شرایط وخیم شیوع ویروس كرونا در كشور و ناتوانی خانواده های كم درآمد و بی بضاعت در تامین معیشت خود از دانشگاهیان خواست در پویش همگانی ˮدرخواست كسر حقوقˮ برای كمك به اقشار لطمه دیده شركت نمایند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، با شیوع ویروس كرونا و سفارش به ماندن در خانه خیلی از كسب و كارها تعطیل و عده ای نیز بیكار شدند، در این میان اقشار لطمه پذیری هستند كه به صورت روزمزد كار می كردند و این وضعیت دشواری مضاعف برای آنها به وجود آورده و خانواده هایشان با مشكل معیشتی مواجه گشته اند.
بنیاد خیرین مدرس از از دانشگاهیان می خواهد در این شرایط به یاری همنوعان بشتابند و در پویش همگانی "درخواست كسر حقوق" به صورت روزانه یا درصدی از حقوق این ماه برای تهیه بسته های معیشتی ویژه، شركت كرده و مرهمی بر زخم لطمه دیدگان شرایط حاضر باشند.
علاقه مندان می توانند بوسیله ارسال پیام به اتوماسیون اداری روابط عمومی و یا اطلاع به دفتر مدیریت امور مالی دانشگاه تربیت مدرس(82883150) و اعلام میزان كمك یا واریز وجه مورد نظر بحساب مندرج در تصویر متن خبر، در این همیاری دانشگاهی شركت نمایند.
منبع:

1399/01/23
21:28:59
5.0 / 5
2740
تگهای خبر: اقتصاد , دانشگاه , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است