یك مقام مسئول اعلام كرد:

۴۳ هزار بازرسی نوروزی از اصناف تهران

۴۳ هزار بازرسی نوروزی از اصناف تهران به گزارش زارا معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران اعلام نمود: از آغاز آغاز طرح نوروزی تا كنون بیشتر از ۴۳ هزار بازرسی از واحدهای صنفی در سطح استان تهران انجام شده است.به گزارش زارا به نقل از سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران، عزیز الله افضلی اظهار داشت: از آغاز آغاز طرح نوروزی تا كنون بیشتر از ۴۳ هزار بازرسی از واحدهای صنفی در سطح استان تهران انجام شده است. از این تعداد بازرسی انجام شده ۵۵۸۳ فقره پرونده تخلف متشكله به ارزش ریالی ۷۱۰ میلیارد به تعزیرات حكومتی ارسال گردیده است.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اضافه كرد: از آغاز اسفند ۹۸ تا كنون تعداد ۱۳۲۸ گشت مشترك با دستگاه های مرتبط شامل اتاق اصناف، تعزیرات حكومتی، شبكه بهداشت و پلیس اقتصادی برگزار شده است.
افضلی خاطرنشان كرد: بازرسی از انبارها و مراكز فروش محصولات بهداشتی ادامه داشته و تا كنون بیشتر از ۱ میلیون و ۱۲۶ هزار انواع ماسك، و تعداد ۱۲۵ میلیون و ۸۴۳ هزار جفت انواع دستكش و بالغ بر ۳۵ هزار و ۵۳۲ لیتر الكل و مواد ضد عفونی كننده كشف و در اختیار مراكز بهداشتی و اداره كل تأمین و توزیع تجهیزات پزشكی گردیده است.

1399/01/10
22:57:56
5.0 / 5
3309
تگهای خبر: ارز , اصناف , اقتصاد , بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است