دانشگاه تربیت مدرس اعلام كرد

دانشجویان برای بازگشت به دانشگاه تعجیل نكنند

دانشجویان برای بازگشت به دانشگاه تعجیل نكنند به گزارش زارا معاون پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه تربیت مدرس اظهار داشت: باتوجه به ابهام در زمان نابودی ویروس كرونا، دانشجویان برای بازگشت به دانشگاه عجله نكنند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر سید مهدی موسوی، معاون پشتیبانی و منابع انسانی این دانشگاه درباب حضور دانشجویان بعد از تعطیلات نوروزی اظهار داشت: بمنظور جلوگیری از ابتلای دانشجویان به ویروس كرونا و با هدف ایجاد محیطی امن و آرام برای دانشگاهیان، زمان حضور دانشجویان در دانشگاه متعاقبا" اطلاع رسانی خواهد شد. بدین سبب دانشجویان برای بازگشت به دانشگاه و تهیه بلیط فعلا اقدام نكنند.
وی ادامه داد: پروسه ضدعفونی كردن خوابگاه ها تا فراهم شدن اطمینان كامل از رفع خطرزایی شیوع كروناویروس بصورت دوره ای ادامه خواهد داشت.
معاون پشتیبانی و منابع انسانی این دانشگاه درانتها اظهار داشت: لازم است كلیه دانشگاهیان برای آگاهی از زمان بازگشایی دانشگاه به اخبار و اطلاعیه های انتشار یافته در وب سایت و شبكه های اطلاع رسانی رسمی آن توجه نمایند.
همین طور این دانشگاه توضیحاتی نیز درباب نحوه حضور كاركنان هیات علمی و غیر هیات علمی بعد از تعطیلات نوروز منتشر نموده است.
بر این اساس ساعت حضور كاركنان هیات علمی و غیر هیات علمی دانشگاه بعد از تعطیلات نوروزی ۸ تا ۱۵ اعلام گردید.
معاونت پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه اعلام نمود: باتوجه به دستورالعمل وزارت بهداشت درباب كاهش رفت و آمد و جلوگیری از تردد های غیر ضروری، كاركنان دانشگاه بعد از تعطیلات نوروز نیز مطابق با آخرین مصوبه هیأت رئیسه در دانشگاه حضور می یابند. این مصوبه ساعت كار اداری دانشگاه را از ساعت ۸ تا ۱۳ در نظر گرفته بود كه با افزایش دو ساعت، زمان فعالیت دانشگاه بعد از تعطیلات نوروزی ۸ تا ۱۵خواهد بود.
وی اشاره كرد: معاونین دانشگاه، روسای دانشكده ها و پژوهشكده ها و مدیران واحدها از حداقل پرسنل مورد نیاز برای پاسخگویی به امور ضروری به صورت شیفت بندی در دانشگاه یا دور كاری، استفاده كنند.
طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، آخرین اطلاعیه ها و اخبار كارهای دانشگاه، بوسیله وب سایت و شبكه های رسمی دانشگاه به آگاهی خواهد رسید.
منبع:

1398/12/28
23:04:48
5.0 / 5
2866
تگهای خبر: بهداشت , دانشگاه , سایت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است