مهلت ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی امروز آخر می یابد

مهلت ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی امروز آخر می یابد به گزارش زارا متقاضیان جذب در فراخوان هیات علمی دانشگاه ها و مراكز آموزشی عالی تا ساعت 24 امروز فرصت دارند در این فراخوان ثبت نام كنند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، ثبت نام جهت شركت در فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه شروع شد و این مهلت امروز سه شنبه ۶ اسفندماه آخر می یابد.
بررسی اولیه پرونده متقاضیان با نظر هیات اجرایی جذب دانشگاه ها به مدت پنج روز انجام می گیرد و پرونده های متقاضیان دارای شرایط اولیه هم طی هفت روز كاری به كمیته های بررسی توانایی های علمی و صلاحیت های عمومی ارسال می شود در نهایت نتیجه بررسی صلاحیت علمی و عمومی در دانشگاه به مدت ۴۵ روز كاری انجام می گیرد.
تمامی بررسی های جذب هیات علمی در دانشگاه ها تا سوم خرداد ماه سال ۹۹ ادامه دارد و در نهایت این بررسی ها در مركز جذب هیات علمی از چهارم خرداد ماه سال ۹۹ آغاز می شود و تا ۲۱ تیرماه ۹۹ ادامه دارد و نتیجه نهایی فراخوان فوق، حداكثر تا اول مرداد سال آینده از راه دانشگاه به متقاضیان اعلام خواهد شد.
با عنایت به محدودیت های مربوط به اختصاص ردیف استخدامی انتظار می رود دانشگاه ها برای اعلام نیاز در این فراخوان صرفا به ثبت حداقل ها در تطابق با نقشه جامع علمی كشور و مجوزهای مربوطه اكتفا نموده و از هر گونه ثبت نیاز تخمینی خودداری شود.
شرایط اختصاصی هر دانشگاه و شرایط ویژه پذیرش رشته ها باید همراه با بیان نیاز در سامانه فوق قید شود. شرایط اختصاصی نباید ناقض قوانین و مقررات جذب و یا بر مبنای انتخاب افراد از پیش تعیین شده اندازه گیری شود و نباید ظرفیت مشاركت عموم افراد واجد شرایط را محدود كند.
هر داوطلب به محض ثبت نام از حقوق مكتسبه ثبت نام برخوردار می باشد و باید شرایط سالم و عادلانه آنها در رقابت های جذب فراهم گردد و از هر گونه تضییع حق و تعیین یا محدود نمودن دایره انتخاب شوندگان پیش از بررسی علمی و سایر صلاحیت ها خودداری شود. ضمن اینكه فرآیندهای جذب از راه سامانه جذب اعضای هیات علمی صورت می گیرد و ذینفعان باید موارد مربوط را از راه این سامانه پیگیری نمایند.1398/12/08
09:53:53
5.0 / 5
3833
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , شركت , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است